ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування короткої вуздечки в Луцьку

Відчуваєте больові відчуття при статевому контакті? У ерегованому стані головка статевого члена не випрямляється повністю? Турбує часта поява мікротріщин в районі вуздечки? Коротка вуздечка крайньої плоті − вроджена чи набута патологія, що перешкоджає повноцінному випрямленню статевого члена в стані ерекції. Дане відхилення передбачає недостатню довжину шкірної складки, що з'єднує препуцій з головкою пеніса.

КОРОТКА ВУЗДЕЧКА: ФОРМИ, ПРИЧИНИ ТА СИМПТОМИ

Коротка вуздечка може бути причиною внутрішньоутробного розвитку. Така форма є вродженою і рідко діагностується до початку статевого дозрівання, що обумовлено відсутністю ерекції. Також існує набута форма. Причинами для її виникнення стають запальні процеси головки члена або крайньої плоті, травми нормальної вуздечки з наступним рубцюванням тканин, пірсинг в даній області, введення або втирання спеціальних препаратів для збільшення статевого органу. Крім того, наслідком короткої вуздечки є і цукровий діабет через часті загострення баланопостіта і порушеннях процесу регенерації тканин при рубцевій деформації.

 

Провокувати розвиток патології можуть заняття деякими видами спорту, носіння щільной білизни і вузького одягу, тому що збільшують небезпеку травмування.

У деяких випадках коротка вуздечка спостерігається у підлітків у зв'язку з різною швидкістю росту структур шкіри і печеристих тіл статевого органу або при недостатній кількості еластичних компонентів сполучної тканини, що пов'язано з генетичною схильністю.

 

При короткій вуздечці фахівці спостерігають кілька симптомів патології, що залежать від ступеня укорочення шкірної складки:

 • больові відчуття в стані ерекції;

 • поява тріщин і розривів з кровотечею в області вуздечки;

 • запальні процеси (баланіт, баланопостит);

 • порушення ерекції через виникнення статевого неврозу на тлі хворобливих відчуттів;

 • передчасне сім'явиверження через виникнення рубців після розривів;

 • викривлення статевого члена в ерегованому стані.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ КОРОТКОЇ ВУЗДЕЧКИ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»

У МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» фахівці застосовують різні види малотравматичних пластичних операцій в залежності від довжини вуздечки, ступеня рубцювання тканин, наявності свіжого розриву та кровотечі.

 

На підставі даних збору повного анамнезу та огляду зовнішніх статевих органів уролог підбирає найбільш ефективне лікування даної патології вуздечки, а також при наявності фімозу і обрізання крайньої плоті − часткове або повне.

 

Операція проводиться під місцевим знеболенням і не вимагає госпіталізації та довгострокового перебування в стаціонарі, що дозволяє пацієнтові вже через кілька годин після хірургічного втручання повернутися до звичного способу життя, а після закінчення 2−3 тижнів вести повноцінне статеве життя.

МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЛУЦЬК»: НАМ ДОВІРЯЮТЬ

В урологічному відділенні МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» висококваліфіковані фахівці не тільки проконсультують вас, але і в разі потреби нададуть оперативну допомогу, а також проведуть хірургічне втручання, заплановане у зручний для вас час. Крім того, звертаючись в наш медичний центр, ви зможете оцінити наші переваги:

 • ввічливий і коректний персонал;

 • компетентні лікарі;

 • абсолютно безболісне і ефективне лікування;

 • оперативна кваліфікована допомога;

 • уважне ставлення;

 • індивідуальний підхід;

 • гнучка цінова політика;

 • гарантована конфіденційність.

МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» − ми повернемо вам радість повноцінного життя!

Телефонуйте (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.91, голосів: 32 )

відгуки
Юрій 01-01-1970 Щиро дякую урологу Михайлу Семеновичу Костюку. Звертався з доволі делікатною проблемою, яка після курсу лікування була успішно вирішена. Однозначно, лікар знає свою справу.

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом