ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування гіпертонії в Луцьку

Гіпертонія - це патологічний стан, при якому пацієнт має стійке підвищення артеріального тиску. До захворювань гіпертонією схильні понад 20% всього населення планети. Традиційно до гіпертонії частіше схильні чоловіки у віці від 45 років, хоча в останні роки відзначається більш молодий вік гіпертоніків. Гіпертонія визнається при підвищенні тиску до значення 140/90 і вище.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ГІПЕРТОНІЇ

Гіпертонія може бути двох категорій, при цьому причини виникнення в них різні. При первинній причинами гіпертонії є генетична схильність, цукровий діабет, ожиріння.

 

Вторинна гіпертонія розвивається на фоні патологічних відхилень у фізіології нирок, атеросклерозу аорти, ендогенних захворювань.

 

В обох випадках основною причиною розвитку і прогресування гіпертонії вважається порушення метаболічних процесів, зокрема - ліпідного обміну і відкладення холестеринових бляшок на стінках кровоносних судин. Серед провокуючих факторів і другорядних причин гіпертонії в медичній практиці вважаються:

 • порушення фізіології щитовидної залози;

 • отруєння компонентами ртуті та свинцю;

 • пухлини надниркових залоз;

 • набряклість гіпофіза;

 • травми спинного мозку;

 • звуження просвіту аорти;

 • післяопераційна гіпертензія.

У числі причин, що сприяють прогресуванню гіпертонії і виникненню гіпертонічного кризу - зловживання алкоголем, куріння, малорухливий спосіб життя, порушена екологія.

СИМПТОМИ ГІПЕРТОНІЇ

На початковому етапі гіпертонія може не проявлятися явними клінічними ознаками. Головний симптом - підвищений тиск. Однак пацієнт може до останнього моменту, коли починаються ускладнення внаслідок гіпертонічного кризу, навіть не підозрювати про наявність у нього цього захворювання.

 

Пізніше гіпертонія проявляється характерними для серцево-судинних захворювань ознаками: пітливістю, задишкою, ознобом, внутрішньою тривогою, а також онімінням верхніх кінцівок і пальців. Більшість з цих симптомів супроводжуються запамороченням, появою «мушок» в очах і головними болями.

ДІАГНОСТИКА ГІПЕРТОНІЇ

Перші ознаки гіпертонії може виявити досвідчений лікар-кардіолог при клінічному огляді. Для підтвердження діагнозу може знадобитися консультація офтальмолога і проходження діагностичних процедур:

 • УЗД серця;

 • електрокардіограма;

 • рентгенографія нирок;

 • цифрова ангіографія.

Кардіолог ставить діагноз на підставі комплексних результатів, при цьому відразу вказується одна з трьох ступенів гіпертонії, заснованих на показниках артеріального тиску.

ЛІКУВАННЯ ГІПЕРТОНІЇ

Кардіолог призначає медикаментозну або немедикаментозну терапію. У першому випадку прописуються медикаментозніпрепарати.

У другому випадку може бути показано фізіотерапевтичне лікування, дотримання дієти, зміна активності в образі життя та надані інші рекомендації.

 

Лучани і жителі Волинської області мають можливість не допустити прогресування гіпертонії, звернувшись за допомогою в медичний центр «Оксфорд Медікал». Навіть при виявленні гіпертонії досвідчені лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» зможуть надати кваліфіковану допомогу в лікуванні від цієї недуги. Цій же меті сприяє сучасне оснащення медичного центру, високоточне діагностичне обладнання. Записатися для отримання консультацій та проходження лікування можна в Луцьку по телефону: (0332) 701 722 або за адресою м. Луцьк, Є. Сверстюка 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 24 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом