ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Електрокардіографія в Луцьку

Ще в XIX столітті вчені з'ясували, що в процесі роботи серце виробляє електричні імпульси. Згодом результати цього відкриття були покладені в основу діагностичної процедури, що отримала назву електрокардіографія.

 

В нинішній час за допомогою електрокардіограми лікарям вдається отримати максимальну картину роботи серця, що дає підстави для постановки коректного діагнозу при серцево-судинних захворюваннях, якими страждають понад 30% населення.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАМИ

Ця діагностична процедура дозволяє виявляти патології в роботі серця ще до явного прояву клінічних ознак. Як засіб профілактики, електрокардіографія може проводитися за ініціативою самого пацієнта або за направленням лікаря.

 

Показаннями до проходження електрокардіограми можуть служити також первинні ознаки серцево-судинних захворювань:

 • виявлення больового синдрому в області розташування серця;

 • ускладнене дихання і задишка;

 • надмірне виділення поту;

 • часті випадки аритмії;

 • артеріальна гіпертензія;

 • загальна слабкість на тлі швидкої стомлюваності при фізичних навантаженнях;

 • прискорене серцебиття;

 • часте підвищення артеріального тиску.

Одночасно з тим кардіолог може призначати електрокардіограму пацієнтам з уже виявленими патологіями серця для відстеження динаміки одужання.

ЩО МОЖНА ПОБАЧИТИ НА КАРДІОГРАМІ

За допомогою кардіограми вдається виявити приховані ознаки серцево-судинних патологій. Також цей діагностичний метод застосовується для встановлення таких параметрів серцевої фізіології:

 • оцінка загального фізичного стану серця;

 • аналіз стану міокарда;

 • виявлення недоліків у провідності серцевих нервів;

 • виявлення порушень обміну електролітного балансу;

 • визначення регулярності скорочень серця;

 • оцінка частоти скорочень серця.

За допомогою електрокардіограми вдається діагностувати такі небезпечні захворювання, як інфаркт міокарда, запалення перикарда, гіпертрофічні зміни всіх відділів органа, визначити на ранніх стадіях ішемічне захворювання і ряд інших патологій.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ТА ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЇ

Процедура отримання електрокардіограми проходить абсолютно безболісно. Цей метод дозволяє з максимальною точністю поставити діагноз. Пацієнт під час процедури не відчуває дискомфортного стану і хворобливих відчуттів.

 

Так як електрокардіографія не являє собою небезпеки для організму в цілому і для окремих органів і тканин, - зокрема, її проведення може бути багаторазовим.

 

Процес отримання електрокардіограми проводиться без попередньої підготовки. Єдиною умовою за приписом лікаря може бути відсутність підвищених фізичних навантажень напередодні обстеження.

Результат досягається шляхом шифрування електромагнітних імпульсів, відбитих від серцевих тканин, на спеціальній паперовій стрічці. Розшифровку отриманих результатів проводить лікуючий лікар-кардіолог.

 

Вся процедура електрокардіографії займає близько 12-15 хвилин, чого цілком достатньо для постановки коректного діагнозу та призначення ефективного курсу лікування.

 

Жителі Луцька та області у цілях профілактики, а також для встановлення точного діагнозу серцево-судинних захворювань можуть зробити кардіограму у діагностичному відділенні МЦ «Оксфорд Медікал». До послуг пацієнтів - сучасне високоточне обладнання та участь досвідчених кваліфікованих лікарів. Записатися на проходження електрокардіографії можна за телефоном у Луцьку: (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.56, голосів: 27 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом