ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Видалення папіллом в Луцьку

Папіломи – це дрібні новоутворення доброякісного характеру, що зустрічаються частіше у жінок у молодому віці. Найбільш схильні до патології особи жіночої статі в період максимальної статевої активності - віком 20-26 років. Носієм збудником є вірус папіломи людини.

 

Позбутися від вірусу папіломи людини і спровокованих ним симптомів і наслідків допоможуть компетентні і досвідчені лікарі  медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк».

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ПАПІЛОМИ

Побутове інфікування відбувається при попаданні збудника в організм пацієнта через кров, відкриті ушкодження шкірного покриву. Найбільш поширеними причинами зараження папіломою є:

  • травми шкіри;

  • використання інфікованих предметів побуту;

  • гоління або епіляція;

  • при купанні;

  • при безпосередньому контакті з вірусоносієм.

Як вторинне явище, папілома може розвиватися на тлі гінекологічних захворювань.

Вторинними причинами проникнення в організм вірусу папіломи людини може стати зниження імунної фізіології, прогресуючі запальні процеси.

СИМПТОМИ ТА ДІАГНОСТИКА ПАПІЛОМИ

Своїми ознаками папілома має схожість з іншими патологіями. Будучи одним з різновидів доброякісних новоутворень, папілома має округлу форму, гострі утворення гостроконечної форми світлого кольору.

 

При несвоєчасному зверненні до лікаря в МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» папілома ризикує розростися до діаметру в 5-8 сантиметрів. У місці прогресування папіломи пацієнт відчуває печіння, свербіж і хворобливі симптоми.

При ураженні статевих органів папіломою ці симптоми доповнюються больовими відчуттями під час інтимної близькості, виділеннями, болем при сечовипусканні.

Щоб точно діагностувати папілому, одних ознак недостатньо, так як вони мають схожість з аналогічними новоутвореннями і деякими дерматологічними патологіями. Тому для встановлення справжніх причин захворювання і її коректної діагностики лікарями медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» призначаються такі процедури:

  • загальний аналіз крові;

  • гістологічне обстеження.

На основі результатів дослідження проб тканин і клітин досвідчені лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» встановлять точний діагноз, нададуть рекомендації та призначать результативний курс лікування.

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ В "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Сучасні методики,які застосовуються в медичному центрі «Оксфорд Медікал Луцьк», дозволяють швидко позбутися від папіломи, її збудника і спровокованих нею наслідків. З цією метою кваліфіковані лікарі призначають кріодеструкцію, лазерну терапію, термокоагуляцію. У деяких обставинах доцільним може бути радіохірургічне видалення папіломи із застосуванням радіохвиль низької частотності.

 

Крім того, курс лікування від папіломи передбачає застосування зовнішніх засобів, фармакологічних препаратів.

Всіх, хто потребує видалення папіломи, запрошують на клінічний огляд досвідчені кваліфіковані лікарі МЦ «Оксфорд Медікал». Записатися на прийом можна за телефоном в Луцьку (0332) 701 722 або за адресою м.Луцьк, Є. Сверстюка 1.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 3.91, голосів: 47 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом