Проводимо тести на COVID! Результати в той самий день.Переклад англійською для виїзду за кордон — входить у вартість

Лікування врослого нігтя

Вростання нігтьової пластини в м'які тканини пальця - явище не рідкісне. У медичній практиці таке явище характеризується терміном оніхокриптоз. Найчастіше воно відзначається на великому пальці ноги. Більшою мірою до оніхокриптозу схильні чоловіки, однак і серед жінок вростання нігтів трапляється часто.

Це явище викликає дискомфортний стан при ходьбі, больові відчуття, а також деформацію і поранення м'яких тканин. Лікування оніхокриптозу при своєчасному зверненні до лікувального закладу дозволяє позбутися негативних наслідків.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ОНІХОКРИПТОЗУ

Найбільш частою причиною вростання нігтя є деформація його країв внаслідок неправильного догляду за нігтями, порушення педікюрних процедур. Одночасно з тим джерелами виникнення проблеми можуть стати:

 • плоскостопість;

 • грибкові утворення на нігтях - оніхомікози;

 • ортопедична вальгусна патологія з деформацією стоп;

 • надмірна кількість м'яких тканин нігтьового ложа в нижній його частині;

 • травми нігтя.

Однією з причин називається генетична схильність, коли оніхокриптоз відзначався в декількох поколіннях родини. Розвитку придбаного вростання нігтя сприяє регулярне носіння вузького тісного взуття.

Однією з причин називається утворення гранульом на пальцях в районі нігтьової ложі. Ще одним сприятливим фактором можуть стати часті коливання маси тіла, внаслідок чого порушується структура нігтя і анатомія нігтьової ложі.

СИМПТОМИ ВРОСТАННЯ НІГТЯ

Перша ознака, що спонукає звернути увагу на палець ноги - це больові відчуття. Вони особливо помітні при ходьбі і при носінні незручного взуття. Далі в місці вростання з'являється почервоніння. Далі ознаки протікають в такій послідовності:

 • у місці вростання шкіра потовщується;
 • починається запальний процес;
 • можуть з'являтися кровоточиві рани.

При несвоєчасному лікарському втручанні в місці локалізації оніхокриптозу починає зароджуватися запальний процес з одночасним інфікуванням ураженої частини пальця.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ВРОСЛОГО НІГТЯ

Сучасна медицина дозволяє справлятися із завданням видалення врослого нігтя кількома методами, які передбачають використання сучасного обладнання та інструментів:

 • апаратна методика з використанням низькочастотних радіохвиль;
 • хірургічні методи, що передбачають швидке і повне видалення країв самого нігтя й виправлення наслідків його вростання.

При використанні сучасних технологій і засобів кожна з процедур демонструє високий ступінь ефективності і протікає практично без дискомфортних відчуттів. У більшості випадків процедура видалення врослого нігтя займає в середньому 7-25 хвилин в залежності від використовуваного методу. Усунення наслідків складних ушкодженнях тканин може зайняти до 2 тижнів.

Жителі Луцька, які мають оніхокриптоз і страждають від врослого нігтя, можуть позбутися своєї проблеми, звернувшись до медичного центру «Оксфорд Медікал». Тут для проведення подібних процедур є сучасне високотехнологічне обладнання. А саму операцію з видалення врослого нігтя проводять кваліфіковані та досвідчені лікарі.

Звернутися за консультаціями та записатися на процедуру видалення врослого нігтя можна за телефоном у Луцьку: (0332) 2 000 22.

( Рейтинг: 4.64, голосів: 33 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар хірург-флеболог: Чиж Микола Ігорович
Чиж Микола Ігорович лікар хірург-флеболог

інформація про лікаря

 • 2014-17 рр. – лікар-інтерн Львівського державного онкологічного регіонального лікувально – діагностичного  центру (м.Львів)

 • З серпня 2017 р. – хірург – флеболог  медичного центру «VeroMed» (м.Львів)

 • З вересня 2017 р. хірург – флеболог медичних центрів «Оксфорд Медікал» (м. Кам’янець-Подільський,м. Вінниця та м. Луцьк)

показати повний текст
Лікар хірург-уролог: Алєксєєв Дмитро Іванович
Алєксєєв Дмитро Іванович Лікар хірург-уролог
Лікар хірург-уролог: Алєксєєв Дмитро Іванович
Алєксєєв Дмитро ІвановичЛікар хірург-уролог

Євгена Сверстюка 1;

інформація про лікаря

1992р - закінчив Санкт-Петербуржський медичний інститут ім. академіка І.П. Павлова.

1994р - закінчив ординатуру на базі Санкт-Петербуржського інституту ім. академіка І.П. Павлова за спеціалізацією "хірургія" кафедри "госпітальної хірургії".

2003р. - спеціалізація по спеціальності "урологія" на базі Санкт-Петербуржського МАПО.

2015-2016рр - Підтвердження спеціалізації "хірургія" на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика

2016р - лікар хірург-уролог МЦ Оксфорд Медікал"

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом