20% знижки на лікування у відділеннях проктології, урології, гінекології

Лікування врослого нігтя

Вростання нігтьової пластини в м'які тканини пальця - явище не рідкісне. У медичній практиці таке явище характеризується терміном оніхокриптоз. Найчастіше воно відзначається на великому пальці ноги. Більшою мірою до оніхокриптозу схильні чоловіки, однак і серед жінок вростання нігтів трапляється часто.

Це явище викликає дискомфортний стан при ходьбі, больові відчуття, а також деформацію і поранення м'яких тканин. Лікування оніхокриптозу при своєчасному зверненні до лікувального закладу дозволяє позбутися негативних наслідків.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ОНІХОКРИПТОЗУ

Найбільш частою причиною вростання нігтя є деформація його країв внаслідок неправильного догляду за нігтями, порушення педікюрних процедур. Одночасно з тим джерелами виникнення проблеми можуть стати:

  • плоскостопість;

  • грибкові утворення на нігтях - оніхомікози;

  • ортопедична вальгусна патологія з деформацією стоп;

  • надмірна кількість м'яких тканин нігтьового ложа в нижній його частині;

  • травми нігтя.

Однією з причин називається генетична схильність, коли оніхокриптоз відзначався в декількох поколіннях родини. Розвитку придбаного вростання нігтя сприяє регулярне носіння вузького тісного взуття.

Однією з причин називається утворення гранульом на пальцях в районі нігтьової ложі. Ще одним сприятливим фактором можуть стати часті коливання маси тіла, внаслідок чого порушується структура нігтя і анатомія нігтьової ложі.

СИМПТОМИ ВРОСТАННЯ НІГТЯ

Перша ознака, що спонукає звернути увагу на палець ноги - це больові відчуття. Вони особливо помітні при ходьбі і при носінні незручного взуття. Далі в місці вростання з'являється почервоніння. Далі ознаки протікають в такій послідовності:

  • у місці вростання шкіра потовщується;
  • починається запальний процес;
  • можуть з'являтися кровоточиві рани.

При несвоєчасному лікарському втручанні в місці локалізації оніхокриптозу починає зароджуватися запальний процес з одночасним інфікуванням ураженої частини пальця.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ВРОСЛОГО НІГТЯ

Сучасна медицина дозволяє справлятися із завданням видалення врослого нігтя кількома методами, які передбачають використання сучасного обладнання та інструментів:

  • апаратна методика з використанням низькочастотних радіохвиль;
  • хірургічні методи, що передбачають швидке і повне видалення країв самого нігтя й виправлення наслідків його вростання.

При використанні сучасних технологій і засобів кожна з процедур демонструє високий ступінь ефективності і протікає практично без дискомфортних відчуттів. У більшості випадків процедура видалення врослого нігтя займає в середньому 7-25 хвилин в залежності від використовуваного методу. Усунення наслідків складних ушкодженнях тканин може зайняти до 2 тижнів.

Жителі Луцька, які мають оніхокриптоз і страждають від врослого нігтя, можуть позбутися своєї проблеми, звернувшись до медичного центру «Оксфорд Медікал». Тут для проведення подібних процедур є сучасне високотехнологічне обладнання. А саму операцію з видалення врослого нігтя проводять кваліфіковані та досвідчені лікарі.

Звернутися за консультаціями та записатися на процедуру видалення врослого нігтя можна за телефоном у Луцьку: (0332) 2 000 22.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом