записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Вакцина від грипу + прийом лікаря 500грн. , телефонуйте (0332)200022

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 
Хірургія
Хірургія в МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк»

Лікування врослого нігтя

Вростання нігтьової пластини в м'які тканини пальця - явище не рідкісне. У медичній практиці таке явище характеризується терміном оніхокриптоз. Найчастіше воно відзначається на великому пальці ноги. Більшою мірою до оніхокриптозу схильні чоловіки, однак і серед жінок вростання нігтів трапляється часто.

Це явище викликає дискомфортний стан при ходьбі, больові відчуття, а також деформацію і поранення м'яких тканин. Лікування оніхокриптозу при своєчасному зверненні до лікувального закладу дозволяє позбутися негативних наслідків.

Причини виникнення оніхокриптозу

Найбільш частою причиною вростання нігтя є деформація його країв внаслідок неправильного догляду за нігтями, порушення педікюрних процедур. Одночасно з тим джерелами виникнення проблеми можуть стати:

 • плоскостопість;

 • грибкові утворення на нігтях - оніхомікози;

 • ортопедична вальгусна патологія з деформацією стоп;

 • надмірна кількість м'яких тканин нігтьового ложа в нижній його частині;

 • травми нігтя.

Однією з причин називається генетична схильність, коли оніхокриптоз відзначався в декількох поколіннях родини. Розвитку придбаного вростання нігтя сприяє регулярне носіння вузького тісного взуття.

Однією з причин називається утворення гранульом на пальцях в районі нігтьової ложі. Ще одним сприятливим фактором можуть стати часті коливання маси тіла, внаслідок чого порушується структура нігтя і анатомія нігтьової ложі.

Симптоми вростання нігтя

Перша ознака, що спонукає звернути увагу на палець ноги - це больові відчуття. Вони особливо помітні при ходьбі і при носінні незручного взуття. Далі в місці вростання з'являється почервоніння. Далі ознаки протікають в такій послідовності:

 • у місці вростання шкіра потовщується;
 • починається запальний процес;
 • можуть з'являтися кровоточиві рани.

При несвоєчасному лікарському втручанні в місці локалізації оніхокриптозу починає зароджуватися запальний процес з одночасним інфікуванням ураженої частини пальця.

Методи лікування врослого нігтя

Сучасна медицина дозволяє справлятися із завданням видалення врослого нігтя кількома методами, які передбачають використання сучасного обладнання та інструментів:

 • метод лазерного впливу - практично безболісна процедура, що зводить до мінімуму ймовірність рецидиву;
 • застосування коригувальних пластин;
 • апаратна методика з використанням низькочастотних радіохвиль;
 • хірургічні методи, що передбачають швидке і повне видалення країв самого нігтя й виправлення наслідків його вростання.

При використанні сучасних технологій і засобів кожна з процедур демонструє високий ступінь ефективності і протікає практично без дискомфортних відчуттів. У більшості випадків процедура видалення врослого нігтя займає в середньому 7-25 хвилин в залежності від використовуваного методу. Усунення наслідків складних ушкодженнях тканин може зайняти до 2 тижнів.

Жителі Луцька, які мають оніхокриптоз і страждають від врослого нігтя, можуть позбутися своєї проблеми, звернувшись до медичного центру «Оксфорд Медікал». Тут для проведення подібних процедур є сучасне високотехнологічне обладнання. А саму операцію з видалення врослого нігтя проводять кваліфіковані та досвідчені лікарі.

Звернутися за консультаціями та записатися на процедуру видалення врослого нігтя можна за телефоном у Луцьку: (0332) 2 000 22.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки