Колоноскопія в Луцьку

Захворювання кишківника супроводжуються необхідністю діагностичного обстеження його внутрішньої частини. Раніше з цією метою застосовувався жорсткий зонд ректосигмоідоскоп, а сама процедура супроводжувалася дискомфортними і болючими відчуттями.

 

В нинішній час ця проблема значно спрощується завдяки такій процедурі, як колоноскопія. Цей метод передбачає введення в пряму кишку спеціального зонда, оснащеного підсвічуванням, системою подачі повітря і спеціальним устаткуванням для проведення ректальних досліджень. Такий прилад отримав назву колоноскоп.

 

Проведення колоноскопії може здійснюватися за призначенням лікаря та за індивідуальним бажанням пацієнта. В деяких країнах таке обстеження входить в число обов'язкових, і проводиться регулярно, один раз в рік.

 

В Україні, і зокрема,- у Луцьку, проведенням колоноскопії займається відділення ендоскопії медичного центру «Оксфорд Медікал». Тут є необхідне високоточне обладнання - колоноскоп. А саму процедуру здійснюють досвідчені лікарі.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ КОЛОНОСКОПІЇ

Лікар-проктолог виписує направлення на колоноскопію при підозрі на освіту в кишечнику злоякісних або доброякісних пухлин, для підтвердження первинного діагнозу, встановленого в ході клінічного обстеження.

 

Ще однією метою проходження колоноскопії є відстеження динаміки одужання пацієнта. Приводом для проходження колоноскопії є:

  • кровотечі у травному тракті:

  • виділення з прямої кишки ексудату кровянистого або гнійного характеру;

  • рецидиви кишкової непрохідності;

  • утворення поліпів у кишечнику;

  • встановлення етіології абдомінальних больових відчуттів.

Крім того, причиною проведення колоноскопії можуть стати: наявність сторонніх тіл в кишечнику, проблеми при акті дефекації, хворобливі відчуття в кишечнику, профілактика онкологічних захворювань, виявлення анатомічних аномалій кишечника, виявлення вогнищ запальних процесів при неможливості використання інших діагностичних методів.

ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ КОЛОНОСКОПІЇ

Цей діагностичний метод дозволяє зі стовідсотковою впевненістю встановити правильний діагноз. При цьому обстеженню підлягає весь кишківник, по всій його довжині, що недоступно для інших діагностичних методик і засобів.

 

Однією з переваг даного методу є його швидкість і оперативність отримання відомостей про стан кишечника.

 

Незважаючи на особливості колоноскопії, ця процедура є безболісною. Лише в рідкісних випадках захворювань пацієнта, пов'язаних з больовими відчуттями, можуть відчуватися дискомфорт і незначна біль. Усувається ця проблема шляхом застосування знеболюючих методів - місцевого та загального знеболювання або седації.

ПРОХОДЖЕННЯ КОЛОНОСКОПІЇ

Колоноскопія дозволяє оцінити колір слизових оболонок кишечника, витягти сторонній предмет з нього, а також з допомогою колоноскопії вдається ліквідувати кишкову кровотечу, видалити поліпи.

 

Аналогічно при застосуванні колоноскопії видаляються доброякісні та онкологічні пухлини, діагностуються рубці і вогнища запалення в кишечнику.

 

Медичний центр «Оксфорд Медікал» запрошує пройти процедуру колоноскопії з використанням сучасного безпечного обладнання, що дає точні результати. Отримані відомості про стан кишечника відображаються в фото-та відеоформаті і доступні відразу ж після завершення процедури. Під час обстеження за проведенням операції стежать кваліфіковані лікарі МЦ «Оксфорд Медікал».

 

Записатися на проходження колоноскопії в МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Луцьку: (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.35, голосів: 43 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом