записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Простатит? Сексуальні розлади? Телефонуйте (0332) 200022

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 
Ендоскопія

Фіброгастроскопія

Фіброгастроскопією називається діагностична процедура, метою якої є обстеження верхніх травних органів. Обстеженню цим методом підлягають стравохід, шлунок і дванадцятипала кишка.

 

Для проведення фіброгастроскопії використовується спеціальний прилад - ендоскопічний зонд. Він являє собою довгу міцну, але еластичну трубку з закріпленим на кінці об'єктивом. Цей ендоскоп також обладнаний каналом для введення додаткових засобів - медикаментів або хірургічних інструментів.

 

Фіброграстроскопія дозволяє на ранніх стадіях виявити патології верхніх органів системи травлення. Це, в свою чергу, сприяє призначенню ефективного курсу лікування, що дозволяє попередити прогресування наявних захворювань.

Показання для проведення гастроскопії

Процедуру фіброгастроскопії призначає лікар - терапевт чи гастроентеролог. Причиною проведення цієї діагностичної процедури може стати підозра на формування в органах травлення новоутворень, рубців, наявність сторонніх предметів. Також фіброгастроскопія проводиться для підтвердження первинного діагнозу, для контролю динаміки одужання пацієнта.

 

Приводом для проходження фіброгастроскопії можуть стати симптоми, що викликають підозри на захворювання шлунково-кишкового тракту:

  • утруднений акт ковтання їжі;

  • відсутність апетиту тривалий час;

  • печія;

  • часті напади нудоти;

  • різке схуднення;

  • виділення крові з рота;

  • тривалі больові відчуття в області шлунка, дванадцятипалої кишки та стравоходу.

Причиною проведення фіброгастроскопії також може стати результат аналізу крові з підвищеною швидкістю осідання еритроцитів, підозра на анемію.

 

Ще одним приводом для проведення фіброгастроскопії служить діагностика на ранній стадії доброякісних і злоякісних пухлин в органах травної системи.

 

Проводиться ця процедура і в процесі обстеження на предмет захворювання пацієнтом ерозіями, гастритом або виразковою хворобою.

 

Небажано проводити фіброгастроскопію при перенесеному інсульті, гіпертонічному кризі, після інфаркту міокарда, а також при порушеннях згортання крові.

 

Рішення про проведення фіброгастроскопії приймає лікуючий терапевт чи гастроентеролог, виходячи з фізіологічних особливостей організму, стадії розвитку існуючого захворювання та інших обставин.

проведення фіброгастроскопії

Діагностика методом фіброгастроскопії проводиться в лежачому стані на лівому боці. В зуби пацієнта вставляється пластиковий загубник, щоб ендоскоп не заземлювався зубами. Через отвір загубника зонд вводиться в травну систему під час ковтання.

 

Для усунення дискомфортних відчуттів перед процедурою ротова порожнину пацієнта обробляється спеціальним аерозолем з анестезуючою дією.

Переваги фіброгастроскопії

Дана діагностична процедура покликана максимально розкрити всі обставини перебігу хвороби. Процес введення ендоскопа відбувається безболісно, для усунення блювотного рефлексу рот обробляється спеціальним засобом.

 

Однією з головних переваг цієї методики обстеження органів травної системи є точність діагностики. Швидкість одержання результату (10-12 хвилин) - ще одна перевага фіброгастроскопії.

 

Жителі Луцька і області можуть пройти фіброгастроскопію у відділенні ендоскопічного обстеження у медичному центрі «Оксфорд Медікал», де до послуг пацієнтів - найсучасніше обладнання, кваліфікований медичний персонал і комфортні умови.

 

Записатися на проходження фіброгастроскопії можна за телефоном у Луцьку: (0332) 2 000 22.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки