Простатит? Сексуальні розлади? Телефонуйте (0332) 200022

Лікування обструктивного бронхіту в Луцьку

Обструктивний бронхіт розвивається у дітей будь-якої вікової групи, найчастіше – в холодну пору року. Ця патологія може бути первинного і вторинного походження. Небезпека обструктивного бронхіту полягає в ризику розвитку і прогресування бронхіальної астми, інших респіраторних захворювань.

 

Тим не менш, досвідчені лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» у Луцьку здатні своєчасно розпізнати захворювання, діагностувати ступінь ураження і інтенсивність його перебігу. Одночасно з цим на базі «Оксфорд Медікал» може проводитися якісна лабораторна діагностика обструктивного бронхіту.

ПРИЧИНИ І НАСЛІДКИ ОБСТРУКТИВНОГО БРОНХІТУ

Обструктивним бронхітом називається патологія, що виявляється в молодшому віці й супроводжується запаленням бронхів і звуженням просвіту в них. Закупорка бронхів може бути наслідком запалення і потовщення стінок, утворення слизу та ексудату, м'язового спазму в області бронхів, внаслідок формування абсцесів і набряклості.

 

Крім цього, найбільш частою причиною обструктивного бронхіту є прогресуюча ГРВІ або простудне захворювання.

Як первинні фактори, причинами обструктивного бронхіту можуть стати алергічні реакції та розвиток вірусних або бактеріальних інфекцій.

 

При несвоєчасному зверненні до лікаря, обструктивний бронхіт ризикує перерости в запалення легенів і навіть бронхіальну астму. Тому лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» у Луцьку рекомендують всім батькам не залишати без уваги навіть найменші ознаки даного захворювання у своїх дітей. І при першому ж їх прояві – звертатися у відділення педіатрії МЦ «Оксфорд Медікал», де юним пацієнтам негайно буде надана компетентна і ефективна лікарська допомога.

СИМПТОМИ ОБСТРУКТИВНОГО БРОНХІТУ

Приводом для звернення до отоларинголога або педіатра можуть стати перші явні ознаки обструктивного бронхіту:

  • гучні звуки дихання, помітні навіть на відстані від хворого;

  • помітне здуття і випинання грудної клітки;

  • втягування міжреберних проміжків при вдиханні;

  • болючий різкий кашель;

  • свист і хрипи в грудях, що розрізняються без медичного стетоскопа.

Ще до цих симптомів може проявити себе задишка, особливо при різких рухах, частих та інтенсивних фізичних навантаженнях.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ОБСТРУКТИВНОГО БРОНХІТУ

Постановка точного діагнозу можлива тільки при комплексному обстеженні пацієнта з застосуванням процедури рентгенографії, ультразвукової діагностики та лабораторного дослідження крові.

 

На підставі отриманих даних анамнезу і клінічного обстеження лікар призначає відповідне лікування. В лікувальний курс можуть включатися фізіотерапевтичні процедури, медикаментозна терапія, дотримання режиму і умови харчування. Додатково, можуть призначатися масажні процедури і дихальна гімнастика.

 

Вибір цих методів залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта. Щоб отримати якісне лікування та консультації щодо профілактики обструктивного бронхіту, звертайтеся до лікарів МЦ «Оксфорд Медікал» за телефоном у Луцьку: (0332) 2 000 22, або за адресою: вул. Винниченка 

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛитвин Оксана В`ячеславівна лікар педіатр вищої категорії

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом