ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування головного болю і мігрені в Луцьку

Більше половини населення страждають головними болями. Це патологічне явище характерне для людей самого різного віку. За статистикою ознаки головного болю відзначалися у 75% дітей і підлітків до 15 років. Близько 40% дітей страждали від болю в голові до семи років.

 

Часто мігрень або головний біль сам по собі не є захворюванням, а служить лише передвісником розвитку більш як 50 гострих і хронічних недуг.

Головний біль має різні ознаки, походження та класифікацію.

ХАРАКТЕРИСТИКА ГОЛОВНИХ БОЛІВ

У медичній практиці прийнято розрізняти кілька типів головного болю:

 • мігрень;

 • напружений головний біль;

 • біль в голові пучкового типу;

 • щоденний хронічна головний біль.

Ці різновиди головних болів складають категорію з первинною етіологією. До категорії вторинних головних болів, відносяться:

 • внутрішньочерепна гіпертензія;

 • внутрішньочерепна гіпотензія;

 • вертеброгенні головні болі;

 • наслідки дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба;

 • цереброваскулярна патологія.

Щодо мігрені класифікація передбачає дві категорії - звичайна мігрень і мігрень з аурою. Останній тип мігрені характеризується наявністю попереднього етапу, протягом якого відзначаються мерехтіння в очах, погіршення зору, втрата чутливості.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ МІГРЕНІ І ГОЛОВНОГО БОЛЮ

Оскільки і мігрень, і звичайні головні болі в більшості випадків є наслідком більш серйозних захворювань або їх ознакою, то диференціювати причини може тільки кваліфікований досвідчений лікар.

 

Найчастіше причинами виникнення болю голови можуть служити:

 • відхилення у фізіології центральної нервової системи;

 • метеорологічна залежність;

 • емоційне або фізичне перевантаження;

 • надлишковий сон або його регулярне недосипання;

 • часті стресові ситуації.

Також викликати мігрень або сильний головний біль можуть такі чинники, як спадкова схильність, надмірне вживання алкоголю, незбалансоване харчування, порушення режиму прийому їжі, порушені метаболічні процеси.

 

Однією з найпоширеніших причин виникнення головних болів вважається проблема з фізіологією судин головного мозку.

СИМПТОМИ ГОЛОВНОГО БОЛЮ

Провісником головного болю або мігрені можуть виявитися напади нудоти, зниження фізичної активності, емоційна пригніченість. Характерними ознаками, що супроводжують головний біль і мігрень є: світлобоязнь, подразнююча дія гучних звуків, сонливість і підвищена стомлюваність.

 

У числі ознак, що передвіщають або супроводжують головні болі - порушення мови, координації рухів, різке погіршення зору, поява уявних світлових спалахів.

 

Болі можуть з'являтися як поступово, з наростанням інтенсивності, так і різко, проявляючись сильними пульсуючими відчуттями.

ЛІКУВАННЯ ГОЛОВНИХ БОЛІВ

Основними віхами у визначенні ефективного курсу лікування є: усунення причин появи хворобливих відчуттів, зниження чутливості ЦНС, симптоматичне лікування. З цією метою лікарем-неврологом можуть призначатися фізіотерапевтичні процедури, медикаментозне лікування з використанням анестезуючих засобів та інші методи.

 

Можна не просто усунути головний біль, але і повністю вилікуватися від цього синдрому, а також від причин, що викликають його. Таку можливість надає штат кваліфікованих лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал».

 

У цьому закладі створені комфортні умови для діагностики та лікування головних болів, кожен пацієнт відчуває індивідуальний підхід з боку лікаря і увагу всього медичного персоналу.

 

Для коректності постановки діагнозу у МЦ «Оксфорд Медікал» використовуються сучасні засоби і методи діагностики. Лікування проводиться з урахуванням останніх медичних тенденцій у лікуванні мігрені і головних болів.

 

Записатися на прийом зі скаргами на головний біль в МЦ «Оксфорд Медікал» можна за телефоном у Луцьку (0332) 701 722.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.91, голосів: 32 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом