Проводимо тести на COVID! Результати в той самий день.Переклад англійською для виїзду за кордон — входить у вартість

Лікування міжхребцевої грижі в Луцьку

Міжхребцева грижа - патологічний стан хребта, при якому відбувається розрив фіброзного кільця між хребцями і випинання пульпозного ядра за межі хребців.

 

В нинішній час до цього недугу схильні багато людей внаслідок підвищених фізичних навантажень або малорухливого способу життя. Небезпека цього захворювання криється в ризику часткового паралічу нижніх кінцівок і подальшої інвалідності.

 

Найчастіше грижа з'являється у людей у віці від 20 до 55 років. У більш молодому віці хребет зберігає гнучкість і сам справляється з можливими деформаціями. У більш старшому віці змінюється структура тканин і пружність пульпозного ядра.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ МІЖХРЕБЦЕВОЇ ГРИЖІ

Однією з частих причин появи міжхребцевої грижі називається спадкова схильність, внаслідок якої людина має вроджені анатомічні патології хребта.

 

Разом з тим поява даного дефекту в спині може бути обумовлена наступними факторами:

  • травми хребта;

  • неправильна постава при роботі;

  • запальний процес в навколишніх тканинах;

  • остеохондроз;

  • слабкість м'язового корсету;

  • вікові зміни в анатомії і фізіології хребта;

  • надлишкова маса тіла.

Як вторинне захворювання, грижа може формуватися при запальних захворюваннях хребта, що супроводжуються больовим синдромом і призводить до зміни постави.

СИМПТОМИ МІЖХРЕБЦЕВОЇ ГРИЖІ

Ознаки появи грижі в хребті легко виявляються самостійно. Вони виражаються появою больових відчуттів. На початковій стадії біль має тягнучий характер, з часом переходить в гострий біль.

 

Для диференціальної діагностики потрібно звернутися до лікаря-невролога, так як деякі з симптомів грижі хребта мають схожість з ознаками інших захворювань спини, і невірно встановлений діагноз може вплинути на ефективність лікувального курсу. Розрізнити ознаки грижі можна з урахуванням класифікації цієї патології:

  • грижа грудного відділу - рідко зустрічається форма, що супроводжується компресією спинного мозку і появою болю в області грудей, ребер і верхній частині спини;

  • грижа шийного відділу хребта супроводжується порушенням кровообігу, що викликає гострі головні болі і запаморочення;

  • грижа поперекового відділу - найбільш часта форма прояви недуги, що супроводжується спочатку тупими, а потім - гострими болями в області попереку, особливо при фізичних навантаженнях (больові відчуття можуть поширюватися на сідниці, ікри ніг, і навіть ступні, викликаючи відчуття парезу або паралічу.)

Характерними ознаками міжхребцевої грижі вважаються: оніміння нижніх кінцівок, відчуття «повзаючих мурашок», схуднення і слабкість верхніх і нижніх кінцівок.

ЛІКУВАННЯ МІЖХРЕБЦЕВОЇ ГРИЖІ

Для призначення курсу лікування лікар проводить додаткові діагностичні обстеження, що включають магнітно-резонансну томографію, рентгенографію та комп'ютерну томографію.

 

Насичений власний досвід і висока ступінь кваліфікації лікарів МЦ”Оксфорд Медікал” дозволяють з максимальною точністю встановити діагноз і призначити ефективний курс лікування.

Він включає консервативні методи із застосуванням рефлексотерапії, тракції хребта, що супроводжується поліпшенням кровотоку і лімфотоку, мануальною терапією, фіто - і фізіотерапією, а також іншими ефективними методиками.

 

Комфортні умови, професіоналізм лікарів, сучасне оснащення та використання ефективних методів лікування - це ознаки, що забезпечують видужання пацієнта з міжхребцевою грижею при проходженні лікування в МЦ «Оксфорд Медікал».

 

Лучани мають можливість пройти таке результативне лікування, і можуть записатися на прийом до лікаря в МЦ «Оксфорд Медікал»  за телефоном у Луцьку (0332) 20-00-22.

( Рейтинг: 4.71, голосів: 34 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар невролог вищої категорії: Романюк Галина Богданівна
Романюк Галина Богданівна лікар невролог вищої категорії

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом