записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Вакцина від грипу + прийом лікаря 500грн. , телефонуйте (0332)200022

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 
Неврологія

Лікування міжхребцевої грижі

Міжхребцева грижа - патологічний стан хребта, при якому відбувається розрив фіброзного кільця між хребцями і випинання пульпозного ядра за межі хребців.

 

В нинішній час до цього недугу схильні багато людей внаслідок підвищених фізичних навантажень або малорухливого способу життя. Небезпека цього захворювання криється в ризику часткового паралічу нижніх кінцівок і подальшої інвалідності.

 

Найчастіше грижа з'являється у людей у віці від 20 до 55 років. У більш молодому віці хребет зберігає гнучкість і сам справляється з можливими деформаціями. У більш старшому віці змінюється структура тканин і пружність пульпозного ядра.

Причини виникнення міжхребцевої грижі

Однією з частих причин появи міжхребцевої грижі називається спадкова схильність, внаслідок якої людина має вроджені анатомічні патології хребта.

 

Разом з тим поява даного дефекту в спині може бути обумовлена наступними факторами:

  • травми хребта;

  • неправильна постава при роботі;

  • запальний процес в навколишніх тканинах;

  • остеохондроз;

  • слабкість м'язового корсету;

  • вікові зміни в анатомії і фізіології хребта;

  • надлишкова маса тіла.

Як вторинне захворювання, грижа може формуватися при запальних захворюваннях хребта, що супроводжуються больовим синдромом і призводить до зміни постави.

Симптоми міжхребцевої грижі

Ознаки появи грижі в хребті легко виявляються самостійно. Вони виражаються появою больових відчуттів. На початковій стадії біль має тягнучий характер, з часом переходить в гострий біль.

 

Для диференціальної діагностики потрібно звернутися до лікаря-невролога, так як деякі з симптомів грижі хребта мають схожість з ознаками інших захворювань спини, і невірно встановлений діагноз може вплинути на ефективність лікувального курсу. Розрізнити ознаки грижі можна з урахуванням класифікації цієї патології:

  • грижа грудного відділу - рідко зустрічається форма, що супроводжується компресією спинного мозку і появою болю в області грудей, ребер і верхній частині спини;

  • грижа шийного відділу хребта супроводжується порушенням кровообігу, що викликає гострі головні болі і запаморочення;

  • грижа поперекового відділу - найбільш часта форма прояви недуги, що супроводжується спочатку тупими, а потім - гострими болями в області попереку, особливо при фізичних навантаженнях (больові відчуття можуть поширюватися на сідниці, ікри ніг, і навіть ступні, викликаючи відчуття парезу або паралічу.)

Характерними ознаками міжхребцевої грижі вважаються: оніміння нижніх кінцівок, відчуття «повзаючих мурашок», схуднення і слабкість верхніх і нижніх кінцівок.

Лікування міжхребцевої грижі

Для призначення курсу лікування лікар проводить додаткові діагностичні обстеження, що включають магнітно-резонансну томографію, рентгенографію та комп'ютерну томографію.

 

Насичений власний досвід і висока ступінь кваліфікації лікарів МЦ”Оксфорд Медікал” дозволяють з максимальною точністю встановити діагноз і призначити ефективний курс лікування.

Він включає консервативні методи із застосуванням рефлексотерапії, тракції хребта, що супроводжується поліпшенням кровотоку і лімфотоку, мануальною терапією, фіто - і фізіотерапією, а також іншими ефективними методиками.

 

Комфортні умови, професіоналізм лікарів, сучасне оснащення та використання ефективних методів лікування - це ознаки, що забезпечують видужання пацієнта з міжхребцевою грижею при проходженні лікування в МЦ «Оксфорд Медікал».

 

Лучани мають можливість пройти таке результативне лікування, і можуть записатися на прийом до лікаря в МЦ «Оксфорд Медікал»  за телефоном у Луцьку (0332) 20-00-22.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки