ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування маститу в Луцьку

Мастит – запальне захворювання молочних залоз, можливе у чоловіків та найчастіше зустрічається у жінок

Статистично, найбільше часто розвивається мастит у жінок, які кормлять груддю.

Жінки не завжди, одразу зважають на це, адже думають, що больові відчуття можуть бути пов’язані саме з вигодовуванням

 Самим вірним рішенням буде одразу звернутись до лікаря мамолога, для усунення проблеми і продовжувати свою жіночу місію без жодного дискомфорту та больових відчуттів.

Трапляються такі види маститу:

Лактаційний – з’являється у жінок, які годують грудьми. Больові відчуття залежать від того на скільки молочні протоки уражені інфекцією. Саме на цьому буде базуватись подальше лікування. Гостра форма потребує тривалого медикаментозного лікування з включенням антибіотиків.

Фіброзно-кістозний – виникає, як у жінок так і у чоловіків. Першопричиною можуть бути: травматизація, зовнішнє пошкодження грудей і як не дивно – зміна часового поясу та ін.

ПРИЧИНИ ТА СИМПТОМИ МАСТИТУ

Найчастіше мастит викликають такі мікроорганізми, як стрептококи та стафілококи. Вони можуть потрапляти в організм через тріщинки сосків. А сприяють цьому, зазвичай, недотримання особистої гігієни, або зниження імунітету, також це може бути носіння тісної білизни, неправильне зціджування молока чи навіть, переохолодження.

Симптоми маститу:

  • болючі молочні залози;

  • почервоніння грудей, інколи лише однієї;

  • поява ущільнень;

  • виділення із сосків, можливі гнійні, або не характерного кольору;

  • висока температура тіла, або лише грудей;

  • зміна кольору молока, або поява незрозумілих домішок у ньому та ін.

На початкових етапах захворювання жінки не завжди надають належної уваги захворюванню та думають, що саме пройде. Навіть, з незначним підйомом температури не одразу ідуть до лікаря. Та коли симптоми та больові відчуття наростають – лікувати значно важче.

Зі зверненням до лікаря ні в якому разі не можна відкладати, так як дане захворювання за своїм характером перетікає від серозного в інфільтративний, а згодом у гнійний, що стає серйозною загрозою для здоров’я, а інколи і життя. 

Без лікування не виключається розвиток сепсису та гангренозного протікання захворювання.  

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ МАСТИТУ

Найперші симптоми повинні стати сигналом для будь-якої жінки до звернення до лікаря. Адже іноді симптоми маститу можуть маскуватися і за іншими захворюваннями і тому диференціювати та діагностувати захворювання може лише лікар. Безперечно, дуже важливим є той факт, що спровокувати мастит могло і інше серйозне захворювання грудей, яке ніяк себе не проявляло та стало причиною цієї хвороби. 

Лікування маститу, звісно ж розпочинається з діагностики.

Насамперед це збір анамнезу пацієнта, огляд молочних залоз, їх пальпація. Також додатково, лікар призначає ультразвукову діагностику, за потреби мамографію, а також лабораторні обстеження. 

 Після проведеної діагностики фахівець може встановити вірний діагноз та призначити ефективне лікування. На початкових етапах, зазвичай це, медикаментозні препарати для знешкодження бактерій.

В більш серйозних випадках, таких як гнійний мастит – необхідне хірургічне втручання. 

Тому так важливо не зволікати і при перших проявах звернутися до лікаря мамолога. Адже одразу лікувати хворобу значно легше та швидше.

Якщо ж ви помітили в себе хоча б один з вищеперерахованих симптомів, запишіться до лікаря мамолога медичного центру Оксфорд Медікал Волинь.

Для запису телефонуйте за номером телефону (068) 22 000 22 або у формі нашого сайту залиште звернення і ми вам перетелефонуємо.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом