ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Лікування хвороб шлунку в Луцьку

Найбільшу частку серед захворювань шлунку займає гастрит, виразкова хвороба та гастроезофагальна рефлюксна хвороба. У більшості пацієнтів, які звертаються з початковими симптомами розладів травлення, діагностують одне з вищеперерахованих захворювань. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Волинь» вчасно діагностують, лікують та профілактують хвороби шлунку.

ГАСТРОЕЗОФАГАЛЬНА РЕФЛЮКСНА ХВОРОБА (ГЕРХ): СИМПТОМИ ТА ДІАГНОСТИКА

Дуже часто це захворювання вчасно не діагностують, оскільки пацієнти з симптомами цієї хвороби звертаються до пульмонологів, кардіологів, але не до гастроентерологів. ГЕРХ – це захворювання, яке пов’язане з постійним закиданням шлункового вмісту в стравохід. У пацієнта внаслідок цього, виникає багато неприємних відчуттів та симптомів. Усі симптоми, які виникають при ГЕРХ можна розділити на типові та атипові. До типових симптомів відносять: печію та відрижку кислим. До атипових: печіння за грудиною, хронічний кашель, часті ларингіти, печіння у горлі. Діагностика цього захворювання у грамотного спеціаліста не викликає труднощів. Пацієнту з даними симптомами призначають гастроскопію, під час якої лікар бачить закид зі шлунку у стравохід. Проте, не у всіх пацієнтів можна діагностувати дану хворобу за допомогою цього методу. Тоді лікар вибирає інші діагностичні тести, такі як омепразоловий тест, або рН – моніторинг. Лікування, при правильному поставленому діагнозі, допомагає пацієнту з перших днів. Лікар дає рекомендації хворому: дотримуватись правильного харчування, спати з піднятим головним кінцем, не вживати їжу перед сном, не приймати горизонтальне положення після їжі. А також призначає медикаментозну терапію, яка полягає у призначенні препаратів, які подавляють кислотність.

ГАСТРИТИ: ВИДИ, СИМПТОМИ, ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ

Гастрит є досить поширеним захворюванням серед пацієнтів. Не завжди пацієнт вчасно звертається за допомогою, тим самим допускаючи захворювання на пізні стадії. Останні медичні дані твердять, що основною причиною захворювання є інфікування бактерією H.pylori. Саме ця бактерія, при потраплянні в шлунок викликає зміни слизової оболонки шлунку. За перебігом існує два види гастриту: гострий та хронічний. Часто у пацієнтів спостерігається саме хронічний гастрит. Пацієнтів скарги турбують не завжди, при дотриманні певних рекомендацій вони зникають, а з часом появляються знову. Найбільш часті симптоми хронічного гастриту:

  • відчуття важкості після їжі;
  • болі у шлунку після їжі;
  • нудота;
  • втрата маси тіла;
  • печія;
  • порушення апетиту.

Основний метод діагностики гастриту – це гастроскопія. Під час цієї процедури видно зміни слизової оболонки шлунку,а також можна визначити стадію захворювання. Ще одним діагностичним критерієм є виявлення антигену бактерії H.pylori у випорожненнях. Коли вже діагностовано пацієнту гастрит, лікар призначає лікування, основним принципом якого є усунення бактерії, яка викликає хворобу та відновлення слизової оболонки шлунку. А також дотримання певних дієтичних рекомендацій.

ВИРАЗКОВА ХВОРОБА ШЛУНКУ: СИМПТОМИ, ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ

Виразкова хвороба шлунку – захворювання, при якому з’являються дефекти слизової оболонки шлунку. Найбільш частою причиною захворювання є інфікування бактерією H.pylori, а також довготривалий прийом протизапальних препаратів, гормонів та інших лікарських засобів. До симптомів даного захворювання відносять: біль у шлунку натще, після прийому їжі біль зменшується, дискомфорт та здуття живота, нудота, блювання, зміна кольору випорожнень, зниження маси тіла.

Основним методом діагностики є гастроскопія. При даному методі лікар, бачить місце розташування виразки, глибину ураження слизової оболонки, може взяти матеріал для подальшого визначення наявності бактерії у шлунковому соку. Після встановлення діагнозу лікар – гастроентеролог медичного центру «Оксфорд Медікал» призначає лікування, яке буде направлене на усунення причини хвороби та регенерацію слизової оболонки шлунка.

Висококваліфіковані спеціалісти нашого медичного центру допоможуть Вам швидко та назавжди позбутися неприємних симптомів ураження шлунку. Для запису та додаткової інформації телефонуйте: (0332) 701 722, (068)2200022.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ГастроентерологіяЦіна
Первинний прийом гастроентеролога 390.00 грн
Повторний прийом гастроентеролога 330.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом