записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 

Компресійна терапія

Найпоширенішим захворюванням судин є варикозне розширення вен, при якому проходить порушення кровотоку. Дуже багато факторів у нашому житті впливають на розвиток цієї хвороби. Люди, що працюють стоячи на ногах, багато сидять, які піддаються надмірним фізичним навантаженням – мають ризик до цієї недуги, оскільки порушується кровотік. Крім того вагомим фактором ризику є спадковість.

Компресійна терапія при лікуванні варикозу

Зазвичай, для консервативного лікування використовують компресійну терапію. Основна мета її проведення є профілактичні цілі, сповільнення чи зупинка подальшого прогресування хвороби. Так як варикоз, у більшості випадків, вражає нижні кінцівки, широко використовують компресійні бинти, панчохи, гольфи, носки. Під час носіння спеціального трикотажу втома, набряки, біль у ногах зменшуються.

 

Матеріал виготовлення компресійного трикотажу є натуральні нитки (каучукові чи бавовняні), також застосовують еластичну мікрофібру та лайку, що дозволяє тісно облягати ногу. Натуральний матеріал дозволяє дихати шкірі вільно, почувати себе комфортно, алергічних реакцій не викликає.

Процедура компресійної терапії

Під час носіння компресійних панчіх відбуваються наступні покращення у процесі лікування:

  • зменшується застій кровотоку (вплив тривалого стискання);

  • венозні клапани покращують своє функціонування;

  • зменшуються набряки ніг (завдяки тиску на тканини);

  • усунення тромбоутворень та їх профілактика.

У терапії крім компресійних панчіх використовують також спеціальні еластичні бинти. Ними набагато важче досягнути правильного ефекту компресії, та й не так зручно у використанні.

 

У компресійного трикотажу є різновиди: лікувальний (різні ступені тиску 18,4-50 мм.рт.ст.) та профілактичний (тиск до 18 мм.рт.ст.). Призначають профілактичну компресійну терапію людям, які не мають клінічних ознак варикозної хвороби, але мають присутні фактори ризику. Звернувшись на консультацію до лікаря-флеболога, Ви отримаєте правильну оцінку стану організму. Спеціаліст визначає стадію захворювання, після вибирає правильний вид компресійної терапії та метод лікування.

Вибір компресійних панчіх

Перед покупкою компресійного трикотажу обов’язковим є консультація з флебологом, оскільки лікувальна дія його залежить від розподілу тиску компресії на ноги. Розподіл на гомілках (гомілково-ступневих) складе 100%, на коліна –70% та на стегно - 40%.

Поради, щодо вибору терапії:

  • перед покупкою панчіх, перш за все вимірюється розмір обхвату гомілки і стегна. Рекомендуємо проводити заміри зранку, до того як встати з ліжка;

  • вибирають клас тиску компресії на ноги відповідно до стадії хвороби та ефекту який очікуєте;

  • якщо у вас є на певні матеріали алергія, обов’зково скажіть це лікарю. Оскільки у деяких компресійних панчохах є у своїй складовій силіконова губка, яка може спровокувати у вас алергію.

  • рекомендують почавши лікування, носити панчохи щоденно.

На сьогоднішній день панчохи шиють різних варіантів та дуже зручними, тому дискомфорту чи скованості у повсякденному житті не повинно бути.

 

Записатися на безкоштовний прийом до лікаря-флеболога у медичний центр можна за тел..: (0332) 20 00 22, (068) 22 000 22 або за адресою м. Луцьку, вул. Винниченка 14.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки