Заключення декларації із сімейним лікарем в «Oxford Medical» - зручно та вигідно!
Якщо ви відчуваєте раптові напади страху, тремору, відчуття небезпеки, неможливість себе контролювати, розсіяність, при цьому жодного органічного захворювання у вас не діагностовано, то можна говорити, що у вас трапляються панічні атаки, які потребують комплексного та кваліфікованого підходу грамотного психолога. За статистикою панічні атаки виникають частіше у жінок, ніж у чоловік, середній вік їх виникнення становить 18 – 45 років. Панічні атаки являють собою раптові, неконтрольовані напади страху, з вираженими іншими соматичними симптомами. Зазвичай, вони не несуть ніякої небезпеки для пацієнта, але можуть негативно впливати на його психічний стан, викликати депресію, порушувати спілкування та існування в соціумі. Напади можуть виникати один або більше разів у місяць, а також тривати до півгодини.
Більшість пацієнтів, взагалі не розуміють, що відбувається з ними під час нападу. Симптоми дуже швидко наростають та досягають пікового рівня. Психічні прояви неконтрольовано переважають над усіма іншими клінічними симптомами. Спочатку виникає сильний страх, страх смерті, наближення небезпеки, божевілля, рухове збудження, або навпаки апатія, деперсоналізація та дереалізація. Наступними появляються вже соматичні прояви такі як:
підвищене потовиділення;
пришвидшення серцебиття;
озноб;
біль та стискання у грудях;
біль у животі;
розлади стулу;
нудота;
відчуття нестачі повітря;
поколювання чи оніміння кінцівок.
Пацієнти з панічними атаками мають страх повернення симптомів. Тому їхня поведінка дуже міняється у соціумі, через страх повернення даних симптомів.
Щодо причин виникнення панічних атак – то тут в основі лежить нейрохімічна дисфункція головного мозку. Коли збільшується виділення одних хімічних сполук, в той час як інші важливі хімічні сполуки зменшуються. Пусковими механізмами виникнення панічних атак можуть бути:
травми голови;
сильний пережитий стрес;
захворювання головного мозку;
вживання наркотичних препаратів;
вживання препаратів – психостимуляторів.
У нашому медичному центрі лікування панічних атак включає основні завдання:
зменшення частоти та тривалості панічних атак;
зменшення тривожності перед атаками;
досягнення максимальної ремісії;
складання індивідуального плану та вибір методу лікування.
На первинному прийомі у психолога він детально вивчає ваш стан, причини його виникнення та підбирає комплекс психотерапевтичних заходів, які найбільш будуть ефективні у вашому випадку. Психолог допоможе назавжди позбутися цього неприємного стану і жити нормальним контрольованим вами життям. Від вас буде вимагатися повна довіра спеціалісту та виконання завдань поставлених психологом. Кількість консультацій може бути різною, в залежності від вашого стану, а сама консультація триватиме до години часу. Разом з нашими спеціалістами ви зможете знову радіти життю та жити у задоволення.
Для запису та додаткової інформації телефонуйте: (0332) 701 722, (068)2200022.
Акції
Євгена Сверстюка 1
телефон:
+38 (0332) 701 722
+38 (068) 22 000 22
Євгена Сверстюка 1, (2-й корпус)
телефон:
(0332) 701 722 (міський);
(068) 22 000 22 (моб);
(095) 07 705 35 (viber)
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом