Плануєте лазерне лікування варикозу? Даруємо пакет обстежень "передопераційний". Лише до 31 липня. Тел. для запису (0332)200022.

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Лікування геморою за 20 хвилин – тепер реально!

28.10.2019
image

На жаль, з року в рік статистика з такого делікатного захворювання, як геморой, стає все більш невтішною. Приблизно кожен десятий мешканець нашої країни стикається з неприємними симптомами цієї патології, яка відчутно погіршує якість життя, якщо не проводиться лікування. Геморой з однаковою частотою виникає у представників обох статей, і причин появи захворювання може бути кілька: нездоровий спосіб життя, нестача чи надлишок фізичної активності, переохолодження, порушення стільця, пологи.

Фахівці Медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» мають солідний досвід у лікуванні геморою та допоможуть позбутися тріщин заднього проходу, геморою та інших захворювань прямої кишки. Найбільш численна група людей, що звертаються в наш медичний центр, – це пацієнти після 40 років, які скаржаться на свербіж, печіння, болі, запори. Перераховані симптоми сигналізують про наявність геморою. Шанси на рецидив захворювання, лікування якого проведене в Медичному центрі «Оксфорд Медікал», мінімальні. Лікарі впевнені: що раніше пацієнт звернувся по допомогу, то простіше лікування, безболісне, вищі шанси на повне одужання.

 Про лікування геморою розповідає лікар-проктолог Медичного центру «Оксфорд Медікал Луцьк» Дмитро Іванович Алексєєв:

– Існує поширена думка, згідно з якою вилікувати геморой допоможе тільки хірургічне втручання, після чого йде тривалий реабілітаційний період. Але зараз успішно практикують інші методики, які проводяться в амбулаторних умовах, з використанням інноваційного обладнання. У їх числі лігування латексними кільцями: основа гемороїдального вузла перетягується спеціальним латексним кільцем, унаслідок чого кровообіг в патологічному новоутворенні припиняється. Час проведення такої безболісної процедури, яка здійснюється в амбулаторії, не більше двох хвилин, знеболювання не потрібне.

Більшість сучасних методів лікування здійснюється в амбулаторних умовах, без використання наркозу, а їх середня тривалість – максимум 20 хвилин. При неухильному дотриманні рекомендацій лікаря ймовірність рецидиву геморою зведена до мінімуму.

Записатися на прийом до лікаря-проктолога в Медичний центр «Оксфорд Медікал Луцьк» можна в будь-якій зручній для вас формі:

Через сайт, за телефонами, особисто в медичному центрі.

Обирайте, що вам найбільше підходить.

Адреса: м. Луцьк, вул. Є.Сверстюка, 1.

Тел. (0332) 2 000 22.  


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом