Дитячий гінеколог в Луцьку

Перший візит до дитячого гінеколога - хвилююча подія як для юної пацієнтки, так і для її батьків. Наші лікарі професійно допоможуть у вирішенні такої делікатної теми.

Перший візит до лікаря – це не завжди огляд, це може бути просто бесіда, збір анамнезу та скарг, розмова про запобігання небажаній вагітності та від інфекцій, обговорення вакцинації з вашим лікарем.

У ЯКОМУ ВІЦІ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА?

Кожна жінка чудово знає, що регулярне відвідування гінеколога 2 рази на рік – запорука збереження її жіночого здоров'я. Якщо ми говоримо про молодих представниць прекрасної статі, то дитячий фахівець рекомендує здійснювати огляд щорічно. Також виділяють кілька вікових періодів у житті дівчинки, коли ретельне обстеження необхідне обов'язково.

Огляд гінеколога на першому році життя дитини

Перший огляд зовнішніх статевих органів здійснюється після того, як малюк з'явився на світ. Насамперед переконатися у відсутності вроджених патологій. Потім фахівці рекомендують молодим батькам звернутися за консультацією до дитячого гінеколога віком від 3 місяців до року, навіть якщо немає жодних скарг, щоб переконатися, що здоров'ю дівчинки нічого не загрожує.

Слід враховувати, що у немовлят дуже чутлива шкіра та слизові, тому неправильне використання памперсів, невчасна гігієна можуть стати причиною розвитку алергічної реакції чи запальних процесів на вульві (вульвітів) або призвести до зрощення малих статевих губ – синехії. Тому важливо вчасно діагностувати подібні проблеми, швидко і безболісно їх вирішити, щоб не допустити розвитку ускладнень (цистит, гостра затримка сечі, пієлонефрит та ін.).

Важливо! Далі рекомендується звертатись за консультацією до гінеколога щороку, якщо немає скарг. Це дозволить переконатись батькам, що здоров'ю їхньої доньки нічого не загрожує, а маленькій пацієнтці звикнути до обов'язкових оглядів у фахівця в майбутньому.

Консультація дитячого гінеколога у 3-7 років

У цей віковий період дівчатка спочатку відвідують дитячий садок, а потім школу. Отже, стають самостійнішими, тому починають відмовлятися від допомоги мами у проведенні гігієнічних заходів. Однак, Вам, як мамі, необхідно бути впевненим, що інтимна гігієна здійснюється належним чином, в іншому випадку дитину може спіткати найбільш поширена проблема для даного віку, як вульвовагініт – запалення слизової оболонки піхви. Для запобігання появі такого захворювання рекомендуємо Вам привести дівчинку на консультацію до лікаря-гінеколога.

Крім того, окрему увагу батьків хочемо звернути на те, що до 8-10 років у дівчинки не має спостерігатися зростання молочних залоз, якщо говорити простими словами, то дитина має бути «плоскою». Якщо це не так, то негайно рекомендуємо звернутися до дитячого гінеколога, оскільки зростання грудей у ​​цьому віці свідчить про певні порушення гормонального фону.

  Слід звернутися до дитячого фахівця у 10 років

  Цей вік характеризується початком статевого дозрівання дівчинки, тому консультація гінеколога дуже важлива. Відбувається зміна гормонального статусу дитини, тому статевий розвиток має починатися своєчасно, а також мати правильну послідовність та відповідати зростанню та вазі дівчинки. Крім того, в даний період дівчинки вже самостійно доглядають себе, тому лікар докладно та професійно розповість їй, як потрібно робити це правильно.

   Консультація дитячого гінеколога під час встановлення менструального циклу

   Як правило, 12-13 років – це період настання першої менструації. Дитячі гінекологи рекомендують батькам показати дівчинку гінекологу після настання перших місячних і далі проводити профілактичні огляди щорічно. На даному етапі лікар зможе оцінити адекватність статевого розвитку дитини, характер менструального циклу та ін.

   Крім цього, фахівець грамотно пояснить дитині про особливості, які відбуваються в її організмі в даний період, як піклуватися про себе під час місячних, особливу увагу зверне симптоми, які є тривожними та багато іншого. Також слід враховувати, що сучасні діти є «раннішими», тому в цьому віці необхідно вести бесіди з дівчинкою про стосунки з протилежною статтю. У цьому допоможе дитячий гінеколог. Тобто лікар допоможе Вашій дочці зробити перші впевнені кроки у доросле життя.

   Важливо! Якщо у Вашої дочки почалися місячні, то вони повинні бути постійно. В іншому випадку необхідно звернутися до фахівця, щоб знайти проблему та своєчасно її вирішити. 

   ПОЗАПЛАНОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА ДИТЯЧОГО

   Існують такі симптоми, які є важливими приводами для звернення до гінеколога:

   • тривалі рясні виділення;

   • сильні болі в животі;

   • неприємні відчуття в молочних залозах;

   • поява утворень

   ОГЛЯД У ГІНЕКОЛОГА У РАННЬОМУ ЮНАЦЬКОМУ ВІЦІ

   Дитячий гінеколог під час консультації торкається питань, пов'язаних з інтимною гігієною, анатомією та фізіологією статевих органів, ризиком зараження інфекціями. 

   Багато молодих дівчат мають однакові проблеми зі здоров'ям. Більшість із цих проблем є нормальною частиною дорослішання!

   • болі та проблеми з менструацією;

   • акне;

   • проблеми із зайвою вагою;

   • секс та сексуальність;

   • контроль народжуваності;

   • пневмококова вакцина;

   • алкоголь, наркотики та куріння;

   • емоційна лабільність.

   Для запису до дитячого гінеколога телефонуйте за номером (068)22 000 22 або у формі нашого сайту залишайте заявку.

   ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

   ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
   послуги Відділення Дитячий гінекологЦіна
   Первинний прийом дитячого гінеколога 500.00 грн
   Повторний прийом дитячого гінеколога 400.00 грн

   Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

   відгуки
   Залишити відгук
   Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

   Акції
   актуальна інформація

   Дякуємо!

   Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

   Залишити повідомлення для адміністрації клініки
   Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
   up

   Записатися на прийом

   Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом