Сомнолог в Луцьку

Консультація сомнолога в ЛуцькуСомнолог – це лікар, який займається лікуванням порушень сну. 

Наскільки важливий повноцінний нічний відпочинок? Сон необхідний для відновлення мозку і тіла після денної активності. Якість сну впливає не тільки на емоційний стан, а й на фізичне здоров'я, розумові здібності, пам'ять. У період сну посилюється поділ клітин, виробляються деякі біологічно активні речовини, в тому числі і гормон росту.

Тому так важливо звертати увагу на такі порушення сну, як: безсоння, хропіння, апное та інші. Та ці проблеми зі сном можна вирішити, звернувшись до хорошого фахівця.

КОЛИ ПОТРІБНА ДОПОМОГА СОМНОЛОГА

Приводом для консультації лікаря є такі прояви як:

 • безсоння;
 • тривалий прийом снодійних;
 • підвищена сонливість в денний час;
 • нарколепсия;
 • лунатизм;
 • нічні кошмари;
 • хропіння;
 • апное (зупинка дихання уві сні);
 • розмови і рух кінцівками уві сні;
 • нічне нетримання сечі;
 • скреготіння зубами уві сні;
 • напади гіпертонії та ішемії під час сну та ін. 

Якщо вас не влаштовує якість вашого сну і наявні проблеми відображаються на вашому самопочутті та настрої, зверніться на консультацію до досвідченого лікаря сомнолога. 

ДІАГНОСТИКА ПРОБЛЕМ ІЗ СНОМ

Обсяг обстеження залежить від проблеми, з якою пацієнт звертається до лікаря. До числа досліджень, що призначаються сомнологом, відносяться:

 • електрокардіограма - реєстрація роботи серця;
 • електроенцефалограма - дослідження електричної активності мозку;
 • динамічна пульсоксиметрія - вимір рівня кисню в крові пацієнта;
 • електроміограма - реєстрація напруження м'язів;
 • електроокулограма - запис рухів очей пацієнта під час сну;
 • полісомнографія - дослідження, яке виконує пацієнт протягом ночі, при якому за допомогою датчиків реєструються функції організму під час сну.

ЛІКУВАННЯ ХРОПІННЯ ТА АПНОЕ

Сам по собі храп не є небезпечним для здоров'я. Це просто звук, що виникає при вібрації м'яких тканин. Але при переході в хронічну форму він може супроводжуватися зупинками дихання уві сні. Часте їх повторення протягом ночі призводить до кисневого голодування, а воно істотно збільшує ризик інфаркту та інсульту.

Консервативна терапія апное - комплексна. Вона включає дотримання режиму дня і гігієни сну, нормалізацію харчування і боротьбу із зайвою вагою. Крім призначення лікарських препаратів, які мають короткостроковий терапевтичний ефект, лікар може порекомендувати пацієнту використання спеціального ротового пристосування, яке підтримує респіраторні шляхи відкритими під час сну.

Оперативні втручання при апное здійснюють, коли не допомагає консервативне лікування. ЛОР-лікарі проводять операції по відновленню дихання через ніс, видалення мигдалин і частини м'якого піднебіння для розширення дихальних шляхів.

Неускладнене хропіння і легкі форми апное успішно лікуються впливом на м'яке піднебіння радіочастот, лазером або холодом для зменшення його розмірів. Однак сомнопластіка, лазерна пластика і кріопластіка неефективні при помірних і важких формах синдрому обструктивного апное і при лікуванні пацієнтів з ожирінням.

Хороший ефект дає використання дихальних апаратів підвищеного тиску. Постійно нагнітаючи повітря, вони запобігають закриття респіраторних шляхів. Кисневатерапия під час нічного сну сприяє насиченню крові киснем. Курс терапії за рекомендацією сомнолога можна пройти в медичному центрі «Оксфорд Медікал Волинь». Для цього пацієнтові не потрібно ночувати в стаціонарі медичного центру. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасні компактні апарати, якими пацієнти можуть користуватися вдома.

Для запису на прийом до фахівця скористайтеся спеціальною формою на сайті або зателефонуйте нам за телефоном: (0332) 701 722 (міський), (068) 22 000 22 (моб. viber).

Лікар сомнолог медичного центру «Оксфорд Медікал Волинь» допоможе повернути вам здоровий сон, який несе повноцінний відпочинок і відновлює сили.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Сомнолог Ціна
Комплексне обстеження сомнолога з діагностикою сну 2500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в МЦ. Актуальні ціни ви можете дізнатися в МЦ або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом