50% знижки на лазерну епіляцію Candela, для всіх нових клієнтів! Тел. для запису (0332)200022

Проводимо пробу Манту
Проводимо пробу Манту 29.11.2019
image

Епідемічна ситуація з туберкульозу в Україні та на Волині залишається складною. В нашій країні на туберкульоз в 2018 році захворіло 31 221 осіб, з них - 744 дитини. Цією хворобою дуже легко заразитись, адже збудник (мікобактерія туберкульозу, або як її ще називають - паличка Коха, туберкульозна паличка) передається з повітрям від хворої на туберкульоз людини.

Виявити дане захворювання у дітей досить важко, адже хвороба може протікати під «маскою» інших захворювань, які проявляються:покашлюванням або кашлем, погіршенням апетиту, схудненням, підвищеною втомлюваністю, підвищеною пітливістю, періодичним незначним підвищенням температури тіла або ж - протікати тривалий час безсимптомно (без ознак хвороби).

Лікується дана хвороба тривало (не менше 6 місяців). Тому, краще не допустити до розвитку хвороби, а виявити збудника в організмі дитини завчасно – доки ще не розвинулась хвороба та провести (за потреби) профілактичне лікування.

Щоб виявити наявність в організмі дитини збудника туберкульозу слід провести пробу Манту. Вона здійснюється шляхом внутрішньошкірного введення 0,1 мілілітра туберкуліну (речовини, яка не містить живих чи мертвих збудників туберкульозу, а є лише специфічним алергеном; не є вакциною). Дана проба не є щепленням (вакцинацією). Ускладнень від неї, практично, не буває. Переноситься вона добре. ЇЇ рекомендують проводити щорічно дітям від 4 до 14 років, а при підозрі на туберкульоз – і в іншому віці. Оцінка результату проводиться через 72 години (3 доби) після її проведення. Перед проведенням проби та після оцінки її результату здійснюється огляд та консультація лікаря-спеціаліста.

Дане обстеження можна пройти в нашому медичному центрі! Кількість доз туберкуліну обмежена, тому встигніть провести дане обстеження своїм дітям!

Вся інформація за телефоном: (068)2200022,(0332)200022. Чекаємо вас за адресою м.Луцьк вул. Є. Сверстюка,1

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом