Доплерографія судин статевих органів в Луцьку

В діагностиці еректильних розладів особливе місце займає доплерографія судин статевого члена. В основі механізму дослідження - здатність клітин крові відображати, як надходять з датчика звукові хвилі. Вони надходять в перетворювач, і на екрані формується динамічна картинка кровотоку в досліджуваній ділянці.

В процесі діагностики досліджуються кровоносні судини статевого члена і кавернозні тіла. Метод дозволяє оцінити кількісні і якісні характеристики пенильного кровообігу, характер кровотоку і інтенсивність кровопостачання тканин.

КОЛИ ПОКАЗАНО ДОСЛІДЖЕННЯ?

Діагностику рекомендовано проводити у наступних випадках:

 • захворювання сечостатевої системи;

 • патології судин статевого члена;

 • травми органу;

 • проблеми з ерекцією

Доплерографію судин статевого члена призначають пацієнтам з еректильною дисфункцією, коли вона обумовлена ​​порушенням кровообігу в тканинах пеніса. Розлади ерекції судинного генезу можуть бути наслідком:

 • атеросклеротичних змін в артеріях;
 • пухлинних процесів;
 • запалень і травм, які спровокували формування гематом і рубців;
 • тромбозу судин статевого члена;
 • вроджених вад розвитку пенільних судин.

ПЕРЕВАГИ ДОППЛЕРОГРАФІЇ

Дана процедура досить важлива для встановлення причини того чи іншого захворювання та призначення ефективного лікування. Отже перевагами діагностики є:

 • безпеку для організму;

 • висока інформативність;

 • отримання точних даних для правильної постановки діагнозу;

 • відсутність необхідності в хірургічному втручанні;

 • виконання в день звернення без спеціальної підготовки

ЯК ПРОХОДИТЬ ДІАГНОСТИКА

Доплерографія судин статевого члена не вимагає підготовчих заходів, досить простих гігієнічних процедур. За два дні до процедури необхідно відмовитися від алкоголю.

Процедура проста у виконанні, вона безпечна і широко використовується в ході діагностики порушень чоловічої статевої сфери, так як практично немає протипоказань.

Під час дослідження пацієнт лежить на спині. Перший етап виконується при неерогованому пенісі. Другий - при ерегованому. Щоб домогтися стану ерекції, в статевий член вводять спеціальний препарат. Триває процедура приблизно 30 хвилин. У ці півгодини лікар кожні 5 хвилин відстежує зміни кровообігу в тканинах.

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Якщо доплерографія статевого члена показує нормальні результати, то це може говорити про психогенну природу еректильної дисфункції. Якщо в ході процедури виявляються відхилення в швидкості кровотоку, інших показниках циркуляції крові, то це підтверджує судинні порушення і вазогенне походження дисфункції.

Для отримання більш детальної інформації про анатомо-структурну організацію тканин пеніса доплерографія доповнюється УЗД статевого члена.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Зробити доплерографію статевого члена можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Волинь». Дослідження виконується на новому медичному обладнанні налаштування якого задаються з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта, висококваліфікованими лікарями. 

Гарантуємо максимально точну, швидку і інформативну діагностику.

Адже, своєчасна і якісна діагностика - запорука збереження чоловічого здоров'я.

Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Волинь» мають у своєму розпорядженні багаторічний досвід застосування методики доплерографії. Це один з найбільш сучасних способів діагностики, який вони успішно застосовують у своїй практиці.

Для запису звертайтеся за номером телефону (068) 22 000 22

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Юрій 01-01-1970 Щиро дякую урологу Михайлу Семеновичу Костюку. Звертався з доволі делікатною проблемою, яка після курсу лікування була успішно вирішена. Однозначно, лікар знає свою справу.

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом