записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0332) 2 000 22
Замовити зворотній дзвінок

З 16 по 31 липня30% знижки на лікування в будь якому відділенні, (0332)200022

Ви знаходитесь на сайті Луцького медичного центру

Вибрати інше місто
 
Травматологія

Травматологія

Непередбачуваність сучасного динамічного життя часто обертається не найкращим чином для здоров'я. Забиття, синці під час спортивних ігор, переломи при падінні, укуси тварин - все це може спіткати нас будь’якої миті.

Позбутися від наслідків таких фатальних випадковостей допомагають кваліфіковані та досвідчені лікарі травматологічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» у Луцьку.

Симптоми і причини звернення в травматологію

Разом з тим деякі проблеми виникають не спонтанно, а розвиваються протягом тривалого часу. Такими є викривлення постави, болі в суглобах, больові відчуття в області шиї, а також інші патології опорно-рухового апарату.

Причому до цих захворювань і травм схильні люди різного віку, з будь-якою життєвою активністю. Тому у відділенні травматології МЦ «Оксфорд Медікал» працюють і ортопеди, що займаються проблемами опорно-рухової системи.

Приводом для їх відвідування можуть бути перші симптоми, що виникають при русі або навіть в стані фізичного спокою:

 • больові відчуття;

 • поява припухлості;

 • набряклість кінцівок;

 • поява висипань;

 • поява ущільнень під шкірою.

Одночасно з цими ознаками може проявитися місцеве підвищення температури в місцях локалізації патології. Шкіра стає червоною, ущільненою і втрачає еластичність.

Причинами таких неприємностей можуть стати надлишок ваги, фізичні перевантаження, занадто часті тренування або важка фізична праця. Крім того, причинами виникнення ортопедичних патологій часто є генетично успадковані аномалії, різкі рухи.

Діагностика

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» створені сучасні комфортні умови для точної постановки діагнозу. Обстеження починаються з клінічного огляду та збору анамнезу, після чого пацієнт може бути направлений на ультразвукову діагностику.

Так як деякі травми і ортопедичні патології можуть впливати на структуру крові, заражаючи її продуктами розпаду травмованих тканин, то додатково проводяться лабораторні дослідження.

Лікування в травмотології МЦ «Оксфорд Медікал»

В будь-яких обставинах лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» приймуть всі заходи для усунення причин захворювання, постановки правильного діагнозу і результативних лікувальних процедур.

Досвід і висока кваліфікація медичного персоналу МЦ «Оксфорд Медікал» дозволяють справляються з такими проблемами, як:

 • розтягнення зв'язок;

 • механічні пошкодження шкіри;

 • переломи;

 • вивихи;

 • компресійні травми;

 • удари;

 • садна;

 • різані рани;

 • виробничий травматизм;

 • укуси тварин.

Крім того, лікарям  медичного центру "Оксфорд Медікал" доводиться стикатися з термічними опіками, обмороженнями. І в цих обставинах вони також демонструють свою високу кваліфікацію.

У розпорядженні лікарів медичного центру «Оксфорд Медікал» - сучасне високоточне діагностичне обладнання, правильні  схеми лікування травм. А для пацієнтів створені комфортні умови для амбулаторного лікування.

Компетентні лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» у Луцьку забезпечують своєчасне хірургічне втручання, накладуть пов'язку, допоможуть обробити рану, вправлять вивих і зафіксують зламану кістку гіпсовою пов'язкою.

На всьому періоді лікування лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» здійснюють обстеження динаміки одужання, при необхідності призначають протизапальні або антимікробні препарати, методи фізіотерапії.

Щоб позбутися від отриманих травм, укусів, ортопедичних проблем, термічних опіків, слід записатися на первинну консультацію до лікарів травматологічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» в Луцьку за телефоном:(0332) 2 000 22

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки