ЗАБІР АНАЛІЗІВ ЗДІЙСНЮЄМО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯ

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Рак практично завжди розвивається з поліпів…

Поліпи утворюються при розростанні клітин, що вистилають стінку кишки зсередини. Хоча більшість поліпів ободової кишки перероджуються в злоякісні пухлини, рак практично завжди розвивається з поліпів. 

Найчастіше зустрічаються два види поліпів, що розрізняються за формою - поліпи на широкій основі і поліпи на ніжці. Поліпи на ніжці мають грибовидную форму і далеко виступають з стінки кишки. У таких поліпів є стебло, що з'єднує їх зі стінкою, і округла верхівка. Поліпи на широкій основі більш плоскі, незначно виступають в просвіт кишки і у них немає стебла.

Поліпи розрізняються не тільки формою - вони бувають різних типів. Це означає, що під мікроскопом вони можуть виглядати по-різному. Поліпи деяких типів з більшою ймовірністю можуть перероджуватися в злоякісні, ніж інші. Найменше схильні до такого переродження гиперпластичні і запальні поліпи.

Найпоширеніший тип поліпів - аденоматозні поліпи або аденоми. Аденоми вважаються передраковими утвореннями, так як можуть перетворюватися в злоякісні пухлини, хоча цей процес іноді займає багато років. До поліпів цього типу потрібно ставиться уважно.

Поліпи необхідно видаляти і перевіряти на наявність пухлинних клітин. У більшості випадків поліпи можна видалити в ході колоноскопіі, використовуючи малотравматичний хірургічний метод - поліпектомію.

Пам‘ятайте, що краще лікування - це профілактика!

Записатися можна:

 (0332) 701 722 (міський);

 (068) 22 000 22 (моб);

 (095) 07 705 35 (viber).

Ваш Оксфорд Медікал Волинь.

м. Луцьк, вул Є. Сверстюка, 1


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом